Trwa wyszukiwanie

Zmiana MX domenyJeśli chcesz przekierować działanie poczty (zmienić rekordy MX) na inny serwer dla domeny przekierowanej do Domeny.pl i posiadasz hosting w Domeny.pl możesz dokonać modyfikacji rekordów w panelu WebAs.
Zaloguj się do panelu WebAs i przejdź do zakładki Usługi > DNS. Domena, w ramach której mają być modyfikowane rekordy powinna znajdować się na liście. Następnie przejdź do zakładki rekordy.

Ilość rekordów MX, jakie będziesz musiał dodać, jest zależna od serwera docelowego, który będzie obsługiwał Twoją pocztę. W niektórych przypadkach jest to tylko jeden rekord.
Zacznij od usunięcia obecnego rekordu. Następnie dodaj docelowe rekordy pojedynczo klikając w opcję NOWY REKORD, wprowadź nowe wartości i ZAPISZ FORMULARZ.

Po wprowadzeniu rekordów sprawdź listę rekordów.

Jeśli nie posiadasz hostingu w Domeny.pl, i chcesz zmodyfikować rekord MX domeny, zaloguj się do Panelu Klienta > Twoje produkty > Domeny, wybierz domenę klikając przy niej Zarządzaj, a następnie przejdź do sekcji Zarządzanie DNS.
Aby opcja ta była dostępna, domena musi być wydelegowana na DNS Domeny.pl, przekierowana lub zaparkowana.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Skontaktuj się z nami!

Wyślij zapytanie
Wystąpił błąd

{{ error }}

Powiadomienie

{{ success }}

Administratorem Twoich danych osobowych jest cyber_Folks S.A., więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przeczytasz w naszej Polityce prywatności.

kod obrazka
Prześlij zapytanie przez Panel Klienta

W ten sposób uzyskasz najdokładniejszą i najlepiej dopasowaną do Twoich usług odpowiedź. Nasi konsultanci przed udzieleniem odpowiedzi zapoznają się z Twoimi usługami i wcześniejszymi zgłoszeniami.

Wyślij
Właściciel serwisu

cyber_Folks S.A. z siedzibą w Poznaniu
Franklina Roosevelta 22, 60-829 Poznań
NIP: 7822622168, REGON: 364261632, KRS: 0000612359

Adres do korespondencji: ul. Marcika 27 C-D, 30-443 Kraków

Infolinia

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od pon. do pt. w godz 8:00-17:00

Płatności

Każdy Klient ma indywidualny nr rachunku bankowego dostępny po zalogowaniu w Panelu Klienta

Przejdź do panelu klienta

Możesz też zapłacić bez prowizji poprzez szybki i bezpieczny system Przelewy24. Operatorem transakcji realizowanych za pośrednictwem kart płatniczych jest PayPro S.A.

Przejdź do Przelewy24

{{ data.question }}

Twoja domena dostępna jest tylko w tym momencie!
Nie pozwól, aby zarejestrował ją ktoś inny!