Ponad 400 domen
w zasięgu ręki.
Wybierz najlepszą dla siebie.
Poczekaj!
Już za chwilę zobaczysz wyniki wyszukiwania…

Na czym polega usługa pośrednictwa w zakupie domeny?

Znalazłeś adres www, ale jest już zajęty? Istnieje możliwość odkupienia adresu www na tzw. rynku wtórnym, czyli od obecnego właściciela, za ustaloną z nim kwotę. Wystarczy skontaktować się z obecnym właścicielem i ustalić z nim warunki sprzedaży domeny. Następnie wykonać zmianę abonenta i cieszyć się swoją domeną.

Przeraża Cię procedura zakupu domeny?

Zleć to zadanie naszemu zespołowi. Wszelkie formalności wykonamy za Ciebie. Na bieżąco będziesz informowany o procesie. Pomożemy Tobie również w badaniu rynku i wycenie domeny internetowej. Dzięki odpowiednim analizom podejmiesz dobre decyzje. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji finansowych zarówno dla sprzedawcy jak i kupującego.

JAK ZAMÓWIĆ USŁUGĘ POŚREDNICTWA W ZAKUPIE DOMENY?

1

Wpisz w formularz adres strony internetowej, która jest zajęta i którą chcesz odkupić

2

Sfinalizuj zamówienie

3

Ustal z nami warunki i budżet do negocjacji z właścicielem

Zaufaj nam i zamów usługę pośrednictwa w zakupie domen

1. Domeny.pl Sp. z o.o. w ramach usługi pośrednictwa w zakupie domeny zobowiązują się do odszukania informacji na temat właściciela wskazanej domeny, skontaktowania się z nim w imieniu Zamawiającego, ustalenia możliwych warunków odsprzedaży domeny (pod warunkiem, że obecny właściciel domeny jest nią zainteresowany), pośredniczenia w odkupieniu domeny, informowania na bieżąco Zamawiającego o sytuacji.
2. Domeny.pl sp. z o.o. nie gwarantują finalizacji zakupu. Jest ona zależna od obecnego właściciela domeny internetowej.
3. W przypadku ustalenia warunków odsprzedaży domeny, Zamawiający przekazuje na rzecz Domeny.pl sp. z o.o. prowizję w wysokości 15% od ustalonej kwoty sprzedaży domeny internetowej.

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

wieloletnie
doświadczenie

Dokonaliśmy wielu spektakularnych transakcji dla największych marek w Polsce

Brak
formalności

Całość działań i spraw organizacyjnych w tym zakresie bierzemy na siebie

Bezpieczeństwo
transakcji

Dbamy o bezpieczeństwo zarówno kupującego jak i sprzedawcy

NIE WIESZ CZY wybrana przez Ciebie DOMENA JEST ODPOWIEDNIA?

Zamów wycenę domeny. Dzięki analizie jej wartości finansowej i marketingowej na podstawie 8 czynników obiektowych dowiesz się ile domena jest warta.

OPCJA NA DOMENĘ

Chcesz sobie zagwarantować pierwszeństwo zakupu domeny, jak tylko zwolni się z powodu nieopłacenia rachunku lub rezygnacji przez dotychczasowego właściciela?

Formularz kontaktowy

Trwa wysyłanie wiadomości, proszę czekać...
{{ label }}
  • {{ category.label }}