Flobu 2W Eye Serum - serum pod oczy

Pula nagród została wyczerpana. Zapraszamy do skorzystania z innych opcji.

Flobu 2W Eye Serum - serum pod oczy

Serum idealne do specjalnej pielęgnacji wrażliwej skóry wokół oczu. Działa na wszystkie problemy skóry wokół oczu: niweluje obrzęki, cienie, opuchliznę i redukuje zmarszczki pod oczami, nawet te głębokie,€“ poprzez wypełnianie ich kolagenem.
Dzięki zawartości kolagenu i elastyny - podstawowych białek skóry właściwej i tkanki łącznej - preparat zapobiega i powstrzymuje procesy starzenia skóry. Serum działa także nawilżająco poprzez stymulację metabolizmu komórkowego, a zwłaszcza syntezę kolagenu odpowiedzialnego za sprężystość i jędrność skóry.
\'3-O-Ethyl Ascorbic Acid\' powoduje wybielanie przebarwień oraz redukuje ciemne plamki i piegi.€ Rezultaty są zachwycające!
Serum ma postać półpłynną. Dzięki nadzwyczaj lekkiej formule perfekcyjnie się wchłania. Ma bardzo ładny, subtelny zapach. I najważniejsze - nie skleja skóry wokół oczu! Pakowane w elegancką buteleczkę z atomizerem (30 ml) jest wydajne i bardzo wygodne w użyciu.

Sposób stosowania:
Serum nakłada się na oczyszczoną skórę pod oczami. Należy zaaplikować trzy małe kropelki serum, a następnie delikatnie je wklepać i rozprowadzić w kierunku od skroni ku nasadzie nosa. Stosować rano i wieczorem.

Doskonałe efekty daje w połączeniu z kremem pod oczy \'Flobu 2W Eye Cream\'.

Potrzebnych punktów:
12000
« pokaż pozostałe nagrody