iloje Flobu moisture care basic kit 2x135 ml

Pula nagród została wyczerpana. Zapraszamy do skorzystania z innych opcji.

iloje Flobu moisture care basic kit 2x135 ml

Linia nawilżająca Moisture Care Line dostarcza skórze wszystkiego, co najlepsze. Doskonały pomysł na ekskluzywny prezent, zestaw pięknie zapakowany.

Skład zestawu:
-Toner, który przywraca jędrność i elastyczność 135ml
Intensywnie nawilża zmęczoną i pozbawioną sprężystości skórę. Dzięki składnikom odżywczym regeneruje zniszczony naskórek. Poprawia wygląd i odbudowuje komórki.
-Emulsja, ktora kontroluje sebum i nawilża 135ml
Dzięki ekstraktom roślinnym sprawia, ze skóra jest promienna, gładka i delikatna. Wnika głęboko w skórę, kontrolując wydzielanie sebum. Umożliwia zachowanie właściwego poziomu nawilżenia na dłużej.

Produkt zawiera naturalne składniki nawilżające: Cell-Active Hydro, Jojoba esters, Phyto Oligo, Sodium Hyaluronate i ekstrakt z Alg, które głęboko nawilżają, odświeżają i pozostawiają skórę jedwabiście gładką. Wraz z rozpoczęciem procesu starzenia, maleje aktywność komórek skóry, osłabiony jest również proces utrzymania właściwego poziomu nawilżenia.

Produkty z serii Moisture nie tylko zwiększają zawartość wody w skórze, ale również przywracają jej młody i zdrowy wygląd. Acetyl-Hexapeptide-8 ma takie samo działanie jak Botox i Swine Placenta. Podnosi sprężystość skóry, podczas gdy Melaslow, Vege-Cental i wyciąg z Aloesu wpływają na rozjaśnienie cery.

Potrzebnych punktów:
18000
« pokaż pozostałe nagrody