inoje Flobu whitening toner 135 ml

inoje Flobu whitening toner 135 ml

KROK 1: Tonik Poprawia elastyczność i nawilżenie skóry, oczyszcza

Arbutyna, Kwas Etylo-Askrobinowy, ekstrakt ze skórki grejpfruta, ekstrakt z korzenia Pieprzu metystynowego (Piper methysticum) poprawią elastyczność skóry oraz sprawiają, że jest ona delikatna w dotyku i zdrowa.
Acetyl Hexapeptide, Phyto-Oligo, ekstrakt z portulaki pospolitej (Portulaca oleracea) i Placenta wnikają głęboko w skórę uzupełniając jej nawilżenie oraz oczyszczają skórę czyniąc ją promienną. Skóra po użyciu toniku jest wygładzona, lekko zmatowiona, przyjemna w dotyku i odpowiednio przygotowana do efektywnej absorpcji aktywnych substancji rozjaśniających przebarwienia. Stosowany bezpośrednio przed nałożeniem kolejnych kosmetyków z serii 'The Secret of Whitening Care' zwiększa ich skuteczność wybielającą, dając lepszy efekt.

Tonik ma delikatny, przyjemny zapach. Przeznaczony dla wszystkich typów skóry.

STOSOWANIE:
oczyszczoną skórę twarzy przetrzeć wacikiem nasączonym tonikiem w kierunku od wewnątrz do zewnątrz.

Seria 'The Secret of Whitening Care' to ekskluzywne kosmetyki, w których zastosowano szereg składników aktywnych o działaniu rozjaśniająco - nawilżającym. Przeznaczona jest do pielęgnacji skóry o nierównomiernej pigmentacji, z przebarwieniami spowodowanymi działaniem promieni słonecznych UV, wiekiem, zaburzeniami hormonalnymi lub innymi czynnikami.
Dzięki innowacyjnym składnikom seria rozświetla skórę oraz skutecznie redukuje plamy i przebarwienia, zapobiegając powstawaniu nowych. Poprawia kondycję i wygląd skóry oraz sprawia, że odzyskuje ona zdrowy, piękny wygląd i równomierny koloryt. Kosmetyki 'The Secret of Whitening Care' pomagają zregenerować skórę uszkodzoną działaniem promieni UVA/UVB, zanieczyszczeniem i innymi szkodliwymi czynnikami środowiska.

Potrzebnych punktów:
10000
zamawiam
« pokaż pozostałe nagrody