Wybierz certyfikat SSL już od 1,58 PLN, aby przed lipcem spełnić wymogi Google Chrome 68.

Wybierz SSL
Nie pokazuj więcej
inoje Flobu whitening toner 135 ml

inoje Flobu whitening toner 135 ml

KROK 1: Tonik Poprawia elastyczność i nawilżenie skóry, oczyszcza

Arbutyna, Kwas Etylo-Askrobinowy, ekstrakt ze skórki grejpfruta, ekstrakt z korzenia Pieprzu metystynowego (Piper methysticum) poprawią elastyczność skóry oraz sprawiają, że jest ona delikatna w dotyku i zdrowa.
Acetyl Hexapeptide, Phyto-Oligo, ekstrakt z portulaki pospolitej (Portulaca oleracea) i Placenta wnikają głęboko w skórę uzupełniając jej nawilżenie oraz oczyszczają skórę czyniąc ją promienną. Skóra po użyciu toniku jest wygładzona, lekko zmatowiona, przyjemna w dotyku i odpowiednio przygotowana do efektywnej absorpcji aktywnych substancji rozjaśniających przebarwienia. Stosowany bezpośrednio przed nałożeniem kolejnych kosmetyków z serii 'The Secret of Whitening Care' zwiększa ich skuteczność wybielającą, dając lepszy efekt.

Tonik ma delikatny, przyjemny zapach. Przeznaczony dla wszystkich typów skóry.

STOSOWANIE:
oczyszczoną skórę twarzy przetrzeć wacikiem nasączonym tonikiem w kierunku od wewnątrz do zewnątrz.

Seria 'The Secret of Whitening Care' to ekskluzywne kosmetyki, w których zastosowano szereg składników aktywnych o działaniu rozjaśniająco - nawilżającym. Przeznaczona jest do pielęgnacji skóry o nierównomiernej pigmentacji, z przebarwieniami spowodowanymi działaniem promieni słonecznych UV, wiekiem, zaburzeniami hormonalnymi lub innymi czynnikami.
Dzięki innowacyjnym składnikom seria rozświetla skórę oraz skutecznie redukuje plamy i przebarwienia, zapobiegając powstawaniu nowych. Poprawia kondycję i wygląd skóry oraz sprawia, że odzyskuje ona zdrowy, piękny wygląd i równomierny koloryt. Kosmetyki 'The Secret of Whitening Care' pomagają zregenerować skórę uszkodzoną działaniem promieni UVA/UVB, zanieczyszczeniem i innymi szkodliwymi czynnikami środowiska.

Potrzebnych punktów:
10000
zamawiam
« pokaż pozostałe nagrody