Wybierz certyfikat SSL już od 1,58 PLN, aby spełnić wymogi Google Chrome 68.

Wybierz SSL
Nie pokazuj więcej

Zadowolenie Klientów jest dla nas motorem do dalszego działania. Cieszymy się, słysząc telefoniczne wyrazy uznania dla naszych konsultantów obsługi, specjalistów pomocy technicznej czy wskazówek doboru i konfiguracji usług. Chcemy dzielić się tymi pozytywnymi elementami ze wszystkimi naszymi obecnymi i przyszłymi Partnerami.

Jest to możliwe dzięki tej stronie — zapraszamy do zamieszczania swoich opinii i za wszystkie dziękujemy :)
Podziel się z nami tym co cenisz w naszej firmie. Najlepsze opinie umieścimy na naszej stronie głównej Domeny.pl, a także w newsletterze.

Zaufali nam

Opinie klientów

Wieloletnia bezproblemowa współpraca, niskie ceny, bezpieczeństwo i bezawaryjność hostingu w połączeniu z szybką realizacją zamówień, prostotą obsługi w panelu i kompetentną obsługą jest wszystkim czego potrzebuję.

Piotr Matyśniak (Yops)

ratunek.com.pl

Polecam domeny.pl,proste w obsłudze, przystępne ceny, miła obsługa, szybki odzew w przypadku problemów technicznych. Polecam gorąco! Wioletta Różańska Świat Nieruchomości Różańska

Świat Nieruchomości Różańska

www.swiatnieruchomoscirozanska.com

łatwa,przejrzysta w obsłudze strona a nie wspomne już o kreatorze jaki prosty z możliwościami dużymi .....POLECAM W 100 % !!!! domeny.pl

Klaudia Majerczyk

www.od-nowa.store

Wysokiej jakości usługa hostingowa. Posiadamy dla swoich kilku stron hosting. Polecamy. Brak zastrzeżeń.

EKO-Bydgoszcz

www.eko-bydgoszcz.pl

Świetnie sprawdza się przy zarządzaniu większą ilością domen - polecam.

Parkuj i Leć

parkujilec.pl

Moja branża wymaga stabilnego działania o każdej porze dnia i nocy oraz prostego w obsłudze panelu klienta. Wszystko to otrzymałem w domeny.pl. Polecam!

PROserwis Andrzejewscy

proserwis.info

Od kilku lat korzystamy z Domeny.pl zarówno jeżeli chodzi o hosting oraz zakup domen. Fachowa obsługa, korzystne ceny. Polecam!

Piotr Pikulik

seofabryka.pl

Czytelne oferty, łatwość obsługi panelu klienta, rewelacyjna obsługa - dlatego wybór od 10 lat niezmienny - zawsze domeny.pl

Auto Varsovia Sp. z o.o.

autovarsovia.pl

Dla naszej drugiej firmy wykupiliśmy już tutaj kolejny raz cały pakiet: hosting, domenę oraz certyfikat SSL. Firma, którą można szczerze polecić. Nie mamy problemów.

iEtui.pl

ietui.pl

Bardzo dobra cena ceryfikatów SSL. Proces zamówienia, weryfikacji oraz wydania certyfikatu przebiegł sprawnie i w ciągu niespełna 30 minut od momentu zamówienia - certyfikat został wydany.

Mediaskot

holowanie-aut-zgorzelec.pl
1 2 3 4 5 ... 30

Przejdź do strony / 30

Dodaj opinię

Wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

{{ e }}