Zadowolenie Klientów jest dla nas motorem do dalszego działania. Cieszymy się, słysząc telefoniczne wyrazy uznania dla naszych konsultantów obsługi, specjalistów pomocy technicznej czy wskazówek doboru i konfiguracji usług. Chcemy dzielić się tymi pozytywnymi elementami ze wszystkimi naszymi obecnymi i przyszłymi Partnerami.

Jest to możliwe dzięki tej stronie — zapraszamy do zamieszczania swoich opinii i za wszystkie dziękujemy :)
Podziel się z nami tym co cenisz w naszej firmie. Najlepsze opinie umieścimy na naszej stronie głównej Domeny.pl, a także w newsletterze.

Zaufali nam

Opinie klientów

Współpraca z firmą domeny.pl przebiega bardzo dobrze. Zawsze można liczyć na szybki kontakt oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Marcin

mg-media.pl

Profesjonalne usługi ! polecam Domeny.pl jako sprawdzonego i zaufanego partnera w biznesie

Sklep kosiarki

sklep-kosiarki.pl

Kupuję dużo domen, mam też sporo domen tutaj zakupionych i uważam że Wasz portal jest na najwyższym poziomie.

Kowal

www.bramydorezydencji.pl

domeny.pl po prostu bardzo dobry hosting. Nie zawiódł mnie jeszcze. Polecam jak najbardziej.

Mariusz

www.dlaraclawic.pl

Dobry hosting to podstawa każdej działalności w internecie. Nie da się prowadzić takiego biznesu bez poczucia bezpieczeństwa technicznego dla czasochłonnych i drogich działań. Kluczowe w tym względzie są takie czynniki jak niezawodność, szybkość i uczciwość. Technologię i wsparcie jakie dają domeny.pl zasługują nie tylko na najwyższą ocenę, ale i prawdziwy szacunek!

EcoCom

ecocom.pl

Od lat jestem użytkownikiem strony Domeny.pl Zawsze sugestywnym wskaźnikiem jest reakcja na zapytania i szybkość odpowiedzi. Współpraca w rozwiązywaniu kłopotliwych sytuacji. Moja ocena jest bardzo dobra. Dziękuję i pozdrawiam Franciszek (PLDOM)

pldom.pl Nieruchomości Kraków

www.pldom.pl

Profesjonalne podejście do klienta i bardzo konkurencyjne ceny. Polecam.

Tomasz

treningpersonalny.eu

Zaczynam dopiero przygodę z elektroniczną stroną internetową. Jakość usług i dobry kontakt mile zaskoczył mnie na domeny.pl

wiktor

resistor.pl

Przetestowaliśmy wiele usług hostingowych i ostatecznie wybraliśmy domeny.pl. Zadecydowało o tym wiele najważniejszych czynników, ale przede wszystkim niezawodność, dobra obsługa i przystępne ceny. Gdyby wszyscy nasi partnerzy trzymali taki poziom, nasz rozwój rósłby znacznie szybciej. Oby tak dalej!

Marcin Nowacki Drakka.pl

drakka.pl

Dobra oferta, wysoka jakość obsługi klienta. domeny.pl są warte polecenia. W sprawach technicznych zawsze można liczyć na szybką i fachową pomoc. Pozdrawiam wszystkim pracowników.

SENSISSTORE Joanna Adamczyk

sensistore.pl
1 2 3 4 5 ... 33

Przejdź do strony / 33

Dodaj opinię

Wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

{{ e }}