Zadowolenie Klientów jest dla nas motorem do dalszego działania. Cieszymy się, słysząc telefoniczne wyrazy uznania dla naszych konsultantów obsługi, specjalistów pomocy technicznej czy wskazówek doboru i konfiguracji usług. Chcemy dzielić się tymi pozytywnymi elementami ze wszystkimi naszymi obecnymi i przyszłymi Partnerami.

Jest to możliwe dzięki tej stronie — zapraszamy do zamieszczania swoich opinii i za wszystkie dziękujemy :)
Podziel się z nami tym co cenisz w naszej firmie. Najlepsze opinie umieścimy na naszej stronie głównej Domeny.pl, a także w newsletterze.

Zaufali nam

Opinie klientów

Polecam fasterską obsługę klienta. Na zadane pytanie zawsze dostaję natychmiastową odpowiedź. Pozytywne odczucia kieruję do Domeny.pl.

Mariusz Małachowski

malachowski.co.uk

Domeny pl są jednym słowem - Świetne, Świetna obsługa Świetny panel administracyjny Świetne ceny

Przemysław Siedlaczek, PS; MESco

www.mesco.com.pl

Z tymi DOMENY.PL to tak jak na obiadku u MAMY jest dobry, smaczny i obfity. Przede wszystkim cenię sobie PROFESJONALIZM i SYMPATYCZNE podejście do klienta. A co za tym wszystkim idzie to BEZPIECZEŃSTWO w każdym detalu. DOMENY.PL to tak jak przyjechać w Bieszczady, raz zawitasz i zawsze tam powracasz ! POLECAM !

ZBIGNIEW DAWID

PROFEZJONALIZM od A do Z !!! W każdej kwestii, nawet oferta indywidualna do negocjacji... BARDZO polecam !!!

Tomek Drozdowski

katebush.pl

Witam serdecznie bardzo polecam Domeny.pl miła obsługa telefoniczna hostingowa w razie problemów wystarczy zadzwonić wszystko zostanie rozwikłane.Szybkie odpowiedzi e mail wystarczy napisać, osobiście jestem zadowolony z usług firmy domeny pl polecam wszystkim

satisfaction

www.satisfaction.eu.com

Cóż można napisać, dobry kontakt, przyzwoite ceny i promocje za usługi w szczególności za serwery, a jednocześnie przyjazny w obsłudze panel administracyjny gdzie są wszystkie potrzebne opcje podane jak na dłoni. Wcześniej współpracując z konkurencją domeny.pl, nie było tylu pozytywów;) Pozdrawiam MP

SQUARE ART AND DESIGN MARCIN PAWLUCZUK

www.squareart.pl

Domeny.pl - to jedna z czołowych firm oferująca świetne ceny za rejestrację domeny, oraz jej przedłużenie. Żałuję, że tak późno przyjrzałem się ich ofercie, bo patrząc z perspektywy finansowej, rejestrując domenę u innej firmy jestem obecnie na minusie. Cóż, mądry polak po szkodzie. Jeżeli szukacie profesjonalnej firmy, gdzie możecie zarejestrować własne internetowe dzieło i pokazać je światu, to Domeny.pl jest dla was idealnym miejscem.

Kamil Naglik

www.benzoman.pl

Bardzo dobry hosting i super tanie domeny. Obsługa klienta - rewelacja

Karina Trybulska

www.crowdangels.pl

Jestem zadowolona z pomocy, bo wszystko mozna uruchomic samemu,bez wiszenia na linii z konsultantem. realizacje zamowienia szybkie.

Kinga P.

Witam, moja współpraca z firmą Domeny przebiega dotychczas bardzo pozytywnie. Usługi oferują w atrakcyjnej cenie. Cała transakcja od pozyskania informacji o usługach do otrzymania hasła i loginu do Panelu trwała zaledwie dwie godziny.. Całe menu w panelu jest przejrzyste i logiczne i proste w obsłudze. W razie jakichkolwiek problemów do dyspozycji są na infolinii bardzo miłe i atrakcyjne Panie, które miałem okazje widzieć w siedzibie firmy. ;) Jako ich klient i zarazem dostawca, muszę stwierdzić iż sytuacje w drugą stronę także przebiega bardzo pozytywnie. Jako drukarnia offsetowa domeny są bardzo rzetelnym klientem. Podsumowując firma na 5+ Pozdrawiam

Drukarnia Papillon - Rafa Krasny

www.drukarniapapillon.pl
1 ... 21 22 23 24 25 ... 28

Przejdź do strony / 28

Dodaj opinię

Wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

{{ e }}