Masz konto w serwisach
Facebook i Twitter?
Dodaj Domeny.pl do obserwowanych.
Poczekaj!
Już za chwilę zobaczysz wyniki wyszukiwania…

Zadowolenie Klientów jest dla nas motorem do dalszego działania. Cieszymy się, słysząc telefoniczne wyrazy uznania dla naszych konsultantów obsługi, specjalistów pomocy technicznej czy wskazówek doboru i konfiguracji usług. Chcemy dzielić się tymi pozytywnymi elementami ze wszystkimi naszymi obecnymi i przyszłymi Partnerami.

Jest to możliwe dzięki tej stronie — zapraszamy do zamieszczania swoich opinii i za wszystkie dziękujemy :)
Podziel się z nami tym co cenisz w naszej firmie. Najlepsze opinie umieścimy na naszej stronie głównej Domeny.pl, a także w newsletterze.

Zaufali nam

Opinie klientów

Naprawdę ciężko się przyczepić do czegokolwiek. Profesjonalna obsługa i super call center. GUI i dostęp do informacji przejrzysty i jasny.....naprawdę duuuuużo plusów.

roki.com.pl

www.roki.com.pl

Domeny.pl to najbardziej profesjonalna firma z pośród wszystkich providerów usług internetowych jakich znam. Profesjonalne podejście do klienta i elastyczność to cechy domeny.pl, które są podstawą w dzisiejszym biznesie.

photograph.pl - Kamil Szymoniak

photograph.pl

Zdecydowanie super szybka obsługa przez wiele kanałów: telefon, rozmowa on-line, mail, zgłoszenie. Każdy znajdzie coś dla siebie. Oferta dobrze dopasowana do każdego klienta! Polecam.

Daria, Gawrych, Zoological, PPHU DARIA GAWRYCH

www.zoological.com.pl

Jestem bardzo mocno zaskoczony przejrzystością i intuicyjnością panelu dla klienta.To pierwsza moja domena i miałem obawy gdzie ją umieścić jednak system pomocy w domeny.pl pomoże każdemu dokonać prawidłowego wyboru.

wakma

www.wakma.pl

Dzięki firmie Domeny.pl mogłem zaistnieć w internecie. Oferty są przystosowane do użytkowników. Najbardziej w firmie Domeny.pl zaskoczył mnie bezpośredni telefoniczny kontakt jeśli coś nie gra. Serdecznie Polecam ich usługi.

Łukasz Firek

forum-toshiba.pl

Domeną "Domen" jest użyteczność, pragmatyzm i wspieranie działań biznesowych Klientów. Stageman wiele zyskał na tej współpracy za niewielkie pieniądze. Polecam więc usługi "Domen" wszystkim znajomym w biznesie - jak mniemam, zyskuję tym samym ich wdzięczność.

Stageman Polska

www.stageman.pl

W natłoku firm oferujących usługi internetowe trudno się odnaleźć i przede wszystkim wybrać dobrze i korzystnie. My już znaleźliśmy i wybraliśmy dobrze. Tu mam wszystkie usługi w jednym miejscu i fachową pomoc w razie potrzeby. Domeny pl. - daj się odnaleźć

Michał Modzelewski WENA

Dzięki temu, że wybraliśmy Domeny.pl możemy skupić się na naszej pracy ... a obsługę naszej strony, poczty i baz danych zostawliśmy profesjonalistom ! PaDtv i Domeny.pl - zawsze będziemy razem :)

PaDtv

www.padtv.pl

Moja firma współpracuje z domeny.pl już ładnych parę lat i jesteśmy zawsze w 100% zadowoleni - z usług, z obsługi, z cen :-) Gdyby było więcej takich firm, to na pewno prowadzenie firmy byłoby dużo łatwiejsze i przyjemniejsze :-)

MASTER K

www.ogrodzenia-wroclaw.pl

Nasza współpraca z Domeny.pl rozpoczęła się 7lat temu, co daje 2555 dni, co daje 17855% zadowolenia! Domeny.pl nie tylko mnożą nasze zyski, ale również procent zadowolenia z ich usług. Nie znamy lepszego dostawcy. Polecamy!

modigo

www.modigo.pl
1 ... 22 23 24 25 26

Przejdź do strony / 26

Dodaj opinię

Wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

{{ e }}