Wybierz certyfikat SSL już od 1,58 PLN, aby spełnić wymogi Google Chrome 68.

Wybierz SSL
Nie pokazuj więcej

Zadowolenie Klientów jest dla nas motorem do dalszego działania. Cieszymy się, słysząc telefoniczne wyrazy uznania dla naszych konsultantów obsługi, specjalistów pomocy technicznej czy wskazówek doboru i konfiguracji usług. Chcemy dzielić się tymi pozytywnymi elementami ze wszystkimi naszymi obecnymi i przyszłymi Partnerami.

Jest to możliwe dzięki tej stronie — zapraszamy do zamieszczania swoich opinii i za wszystkie dziękujemy :)
Podziel się z nami tym co cenisz w naszej firmie. Najlepsze opinie umieścimy na naszej stronie głównej Domeny.pl, a także w newsletterze.

Zaufali nam

Opinie klientów

Domeny pl są jednym słowem - Świetne, Świetna obsługa Świetny panel administracyjny Świetne ceny

Przemysław Siedlaczek, PS; MESco

www.mesco.com.pl

Z tymi DOMENY.PL to tak jak na obiadku u MAMY jest dobry, smaczny i obfity. Przede wszystkim cenię sobie PROFESJONALIZM i SYMPATYCZNE podejście do klienta. A co za tym wszystkim idzie to BEZPIECZEŃSTWO w każdym detalu. DOMENY.PL to tak jak przyjechać w Bieszczady, raz zawitasz i zawsze tam powracasz ! POLECAM !

ZBIGNIEW DAWID

PROFEZJONALIZM od A do Z !!! W każdej kwestii, nawet oferta indywidualna do negocjacji... BARDZO polecam !!!

Tomek Drozdowski

katebush.pl

Witam serdecznie bardzo polecam Domeny.pl miła obsługa telefoniczna hostingowa w razie problemów wystarczy zadzwonić wszystko zostanie rozwikłane.Szybkie odpowiedzi e mail wystarczy napisać, osobiście jestem zadowolony z usług firmy domeny pl polecam wszystkim

satisfaction

www.satisfaction.eu.com

Dzięki Domeny.pl udało mi się z łatwością i niewielkim kosztem samodzielnie stworzyć atrakcyjną i przekonującą stronkę mojej małej firmy. W każdej chwili, bez żadnych problemów mogę aktualizować dane i wprowadzać zmiany, a zainteresowanie moją działalnością powoli, ale skutecznie rośnie :)

SDK Gama

gama-jaroslaw.pl

Domeny.pl - to jedna z czołowych firm oferująca świetne ceny za rejestrację domeny, oraz jej przedłużenie. Żałuję, że tak późno przyjrzałem się ich ofercie, bo patrząc z perspektywy finansowej, rejestrując domenę u innej firmy jestem obecnie na minusie. Cóż, mądry polak po szkodzie. Jeżeli szukacie profesjonalnej firmy, gdzie możecie zarejestrować własne internetowe dzieło i pokazać je światu, to Domeny.pl jest dla was idealnym miejscem.

Kamil Naglik

www.benzoman.pl

Bardzo dobry hosting i super tanie domeny. Obsługa klienta - rewelacja

Karina Trybulska

www.crowdangels.pl

Jestem zadowolona z pomocy, bo wszystko mozna uruchomic samemu,bez wiszenia na linii z konsultantem. realizacje zamowienia szybkie.

Kinga P.

Witam, moja współpraca z firmą Domeny przebiega dotychczas bardzo pozytywnie. Usługi oferują w atrakcyjnej cenie. Cała transakcja od pozyskania informacji o usługach do otrzymania hasła i loginu do Panelu trwała zaledwie dwie godziny.. Całe menu w panelu jest przejrzyste i logiczne i proste w obsłudze. W razie jakichkolwiek problemów do dyspozycji są na infolinii bardzo miłe i atrakcyjne Panie, które miałem okazje widzieć w siedzibie firmy. ;) Jako ich klient i zarazem dostawca, muszę stwierdzić iż sytuacje w drugą stronę także przebiega bardzo pozytywnie. Jako drukarnia offsetowa domeny są bardzo rzetelnym klientem. Podsumowując firma na 5+ Pozdrawiam

Drukarnia Papillon - Rafa Krasny

www.drukarniapapillon.pl

Domeny.pl to firma, którą darzę wielkim zaufaniem, jest liderem na polskim rynku usług informatycznych, charakteryzuje się przyjaznym interfejsem, miłą obsługą, zarówno tą online jak i live, jest partnerem na lata, godnym polecenia.

Ian Fel

1 ... 24 25 26 27 28 ... 30

Przejdź do strony / 30

Dodaj opinię

Wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

{{ e }}