Zadowolenie Klientów jest dla nas motorem do dalszego działania. Cieszymy się, słysząc telefoniczne wyrazy uznania dla naszych konsultantów obsługi, specjalistów pomocy technicznej czy wskazówek doboru i konfiguracji usług. Chcemy dzielić się tymi pozytywnymi elementami ze wszystkimi naszymi obecnymi i przyszłymi Partnerami.

Jest to możliwe dzięki tej stronie — zapraszamy do zamieszczania swoich opinii i za wszystkie dziękujemy :)
Podziel się z nami tym co cenisz w naszej firmie. Najlepsze opinie umieścimy na naszej stronie głównej Domeny.pl, a także w newsletterze.

Zaufali nam

Opinie klientów

Lubie wasz panel klienta. Wszystko czytelne, niczego nie trzeba szukać, dzięki temu nie marnuję czasu na konfigurację. Ceny, jak ceny. Mogłyby być trochę niższe, ale i tak wole zapłacić więcej niż rejestrować w jakiejś firemce-krzaku. Macie u mnie mocne 4+. Pozdro Domeny.pl

Czyżu

Generalnie pomoc do konfiguracji SSL na certyfikatach przemyslana i pomocna, wszystkie najwazniejsze serwery ujete, zgubic sie raczej nie mozna.

admin_t

Korzystamy z serwerów na potrzeby naszej strony. Większych problemów brak, strona zawsze dostępna. Kontakt z obsługą wzorowy. Ceny OK. Ogólnie polecam Domeny.pl.

Kamila

1 ... 23 24 25 26 27

Przejdź do strony / 27

Dodaj opinię

Wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

{{ e }}