Zadowolenie Klientów jest dla nas motorem do dalszego działania. Cieszymy się, słysząc telefoniczne wyrazy uznania dla naszych konsultantów obsługi, specjalistów pomocy technicznej czy wskazówek doboru i konfiguracji usług. Chcemy dzielić się tymi pozytywnymi elementami ze wszystkimi naszymi obecnymi i przyszłymi Partnerami.

Jest to możliwe dzięki tej stronie — zapraszamy do zamieszczania swoich opinii i za wszystkie dziękujemy :)
Podziel się z nami tym co cenisz w naszej firmie. Najlepsze opinie umieścimy na naszej stronie głównej Domeny.pl, a także w newsletterze.

Zaufali nam

Opinie klientów

Jestem bardzo zadowolony z usług Domeny.pl. Prostota panelu klienta oraz bardzo dobra obsługa klienta mówią same za siebie. Pozdrawiam wszystkich pracowników serwisu domeny.pl

Admit Paweł Stawiarski

Polecam fasterską obsługę klienta. Na zadane pytanie zawsze dostaję natychmiastową odpowiedź. Pozytywne odczucia kieruję do Domeny.pl.

Mariusz Małachowski

malachowski.co.uk

Domeny pl są jednym słowem - Świetne, Świetna obsługa Świetny panel administracyjny Świetne ceny

Przemysław Siedlaczek, PS; MESco

www.mesco.com.pl

Z tymi DOMENY.PL to tak jak na obiadku u MAMY jest dobry, smaczny i obfity. Przede wszystkim cenię sobie PROFESJONALIZM i SYMPATYCZNE podejście do klienta. A co za tym wszystkim idzie to BEZPIECZEŃSTWO w każdym detalu. DOMENY.PL to tak jak przyjechać w Bieszczady, raz zawitasz i zawsze tam powracasz ! POLECAM !

ZBIGNIEW DAWID

PROFEZJONALIZM od A do Z !!! W każdej kwestii, nawet oferta indywidualna do negocjacji... BARDZO polecam !!!

Tomek Drozdowski

katebush.pl

Gorąco polecam Domeny.pl. Od wielu lat pomagam wdrożyć różne systemy i strony www na najróżniejszych hostingach i muszę przyznać, że Domeny.pl jest ich faworytem. Serwisy działają poprawnie, prosta obsługa, duża możliwość modyfikacji w ustawieniach - nic dodać, nic ująć. Gorąco polecam jeśli chcesz być obsługiwany tanio i profesjonalnie.

Aleksander K.

www.fotoj.pl

Cóż można napisać, dobry kontakt, przyzwoite ceny i promocje za usługi w szczególności za serwery, a jednocześnie przyjazny w obsłudze panel administracyjny gdzie są wszystkie potrzebne opcje podane jak na dłoni. Wcześniej współpracując z konkurencją domeny.pl, nie było tylu pozytywów;) Pozdrawiam MP

SQUARE ART AND DESIGN MARCIN PAWLUCZUK

www.squareart.pl

Domeny.pl - to jedna z czołowych firm oferująca świetne ceny za rejestrację domeny, oraz jej przedłużenie. Żałuję, że tak późno przyjrzałem się ich ofercie, bo patrząc z perspektywy finansowej, rejestrując domenę u innej firmy jestem obecnie na minusie. Cóż, mądry polak po szkodzie. Jeżeli szukacie profesjonalnej firmy, gdzie możecie zarejestrować własne internetowe dzieło i pokazać je światu, to Domeny.pl jest dla was idealnym miejscem.

Kamil Naglik

www.benzoman.pl

Bardzo dobry hosting i super tanie domeny. Obsługa klienta - rewelacja

Karina Trybulska

www.crowdangels.pl

Jestem zadowolona z pomocy, bo wszystko mozna uruchomic samemu,bez wiszenia na linii z konsultantem. realizacje zamowienia szybkie.

Kinga P.

1 ... 26 27 28 29 30 ... 33

Przejdź do strony / 33

Dodaj opinię

Wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

{{ e }}