Zadowolenie Klientów jest dla nas motorem do dalszego działania. Cieszymy się, słysząc telefoniczne wyrazy uznania dla naszych konsultantów obsługi, specjalistów pomocy technicznej czy wskazówek doboru i konfiguracji usług. Chcemy dzielić się tymi pozytywnymi elementami ze wszystkimi naszymi obecnymi i przyszłymi Partnerami.

Jest to możliwe dzięki tej stronie — zapraszamy do zamieszczania swoich opinii i za wszystkie dziękujemy :)
Podziel się z nami tym co cenisz w naszej firmie. Najlepsze opinie umieścimy na naszej stronie głównej Domeny.pl, a także w newsletterze.

Zaufali nam

Opinie klientów

Tylko współpraca z zawodowcami daje nam szanse na sukces. Bo jak nazwać inaczej niż ZAWODOWCY jedną z pierwszych firm hostingowych w Polsce. Wiedzą jak to robić a najlepszym dowodem niech będzie sama nazwa ich strony www domeny.pl. Najlepsza domena w tej branży. Dlatego właśnie im zaufałem, a oni codziennie potwierdzają, że się nie pomyliłem

wolin

Szybka obsługa, powiązana z atrakcyjnymi cenami. Do tego szybka reakcja działu technicznego. Serdecznie polecam!

Tips2 & Spa Maciej Kukułka

www.tips2.pl

Zaczęło się od jednej hobbystycznej domeny. Potem przyszła druga, trzecia i czwarta zawodowa. Jeżeli myślę o kolejnych to wpisuję zawsze Domeny.pl :)

Mariusz

www.SzmajdzikProjekcje.pl

Domenę załopżyłem w Polsce pomimo ze mieszkam w USA. Jedynym kryterium była solidność \"domeny.pl\" która przejawia sie w dyskretnym świadczeniu usług z jednocześnie pełna profesjonalnym serwisem. Dziękuję

netcom

www.antydotum.pl

Dzięki za pomoc, moja firma się rozhkręciła dzięki Domeny.pl

Grzegorz Adamski,INB

www.inspektornadzorubudowlanego.com.pl

Domeny pl to solidna Firma,szybkie działanie,brak reklam

Norbi

www.niepijemy.pl

Zacząłem tutaj jako początkujący, nie potrafiłem się odnaleźć i wysłałem maila z prośba o pomoc. Bardzo przydatna odpowiedź przyszła w kilka minut. Domeny.pl to najlepsza firma w swojej branży pod wieloma względami, obsługi, kosztów, jakości. Aż chcę się założyć kolejną stronę :)

Patryk

Bardzo solidny i porządny serwis rejestrujący domeny i oferujący hosting stron. Może nie są tani ale są dobrzy i komunikatywni.

ZHO

www.akwa.aip.pl

Domeny są rzetelną firmą,dającą jasne i konkretne informacje o swoich produktach. Jestem z tą firmą już jakiś czas i nie zawiodłam się. Jeżeli czegoś się nie jest pewnym to warto skorzystać z infolinii, gdzie uzyska się informacje albo porady.

Dorota Sawicka, Dorchem

www.dor-chem.pl

Rzetelność, przyjemna obsługa, niezawodność. To wszystko powoduje, że będę korzystała z usług jeszcze bardzo, bardzo długo oraz polecała znajomym Domeny.pl !!!! Pozdrawiam i życzę samych dalszych sukcesów !

Mariola

www.italodance.pl
1 ... 26 27 28 29 30 ... 31

Przejdź do strony / 31

Dodaj opinię

Wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

{{ e }}