Ktoś sprzątnął Ci domenę
sprzed nosa?
Sprawdź kto! Skorzystaj z bazy WHOIS.
zobacz »
Poczekaj!
Już za chwilę zobaczysz wyniki wyszukiwania…

Zadowolenie Klientów jest dla nas motorem do dalszego działania. Cieszymy się, słysząc telefoniczne wyrazy uznania dla naszych konsultantów obsługi, specjalistów pomocy technicznej czy wskazówek doboru i konfiguracji usług. Chcemy dzielić się tymi pozytywnymi elementami ze wszystkimi naszymi obecnymi i przyszłymi Partnerami.

Jest to możliwe dzięki tej stronie — zapraszamy do zamieszczania swoich opinii i za wszystkie dziękujemy :)
Podziel się z nami tym co cenisz w naszej firmie. Najlepsze opinie umieścimy na naszej stronie głównej Domeny.pl, a także w newsletterze.

Zaufali nam

Opinie klientów

SuperFAST Wildcard SSL: generacja certyfikatu — bardzo łatwa, brak problemów pod IE, firefoxem z działaniem zertyfikatu dla subdomen. jest OK. Pozdrawiam

mkuzma

bfbg.pl

Generalnie pomoc do konfiguracji SSL na certyfikatach przemyslana i pomocna, wszystkie najwazniejsze serwery ujete, zgubic sie raczej nie mozna.

admin_t

Korzystamy z serwerów na potrzeby naszej strony. Większych problemów brak, strona zawsze dostępna. Kontakt z obsługą wzorowy. Ceny OK. Ogólnie polecam Domeny.pl.

Kamila

Naprawdę zaskoczył mnie przyjemny i intuicyjny Panel do realizacji zamowien

Tomek

Pani Anna Christ-Jurczak (konsultantka online) jest bardzo pomocną osobą i uporaliśmy się wspólnie z moim problemem. Dziękuję Pani Annie i jak gratuluję profesjonalnej obsługi fanpejdżu domeny.pl :)

Piotr Aber

Dziękuję za pomoc w transferze domen :) Poszło szybciej niż myślałem

geo21

Lubie wasz panel klienta. Wszystko czytelne, niczego nie trzeba szukać, dzięki temu nie marnuję czasu na konfigurację. Ceny, jak ceny. Mogłyby być trochę niższe, ale i tak wole zapłacić więcej niż rejestrować w jakiejś firemce-krzaku. Macie u mnie mocne 4+. Pozdro Domeny.pl

Czyżu

certyfikat domeny.pl ssl wystawiony bezproblemowo i szybko

test

1 ... 22 23 24 25 26

Przejdź do strony / 26

Dodaj opinię

Wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

{{ e }}