Wybierz certyfikat SSL już od 1,58 PLN, aby spełnić wymogi Google Chrome 68.

Wybierz SSL
Nie pokazuj więcej

Zadowolenie Klientów jest dla nas motorem do dalszego działania. Cieszymy się, słysząc telefoniczne wyrazy uznania dla naszych konsultantów obsługi, specjalistów pomocy technicznej czy wskazówek doboru i konfiguracji usług. Chcemy dzielić się tymi pozytywnymi elementami ze wszystkimi naszymi obecnymi i przyszłymi Partnerami.

Jest to możliwe dzięki tej stronie — zapraszamy do zamieszczania swoich opinii i za wszystkie dziękujemy :)
Podziel się z nami tym co cenisz w naszej firmie. Najlepsze opinie umieścimy na naszej stronie głównej Domeny.pl, a także w newsletterze.

Zaufali nam

Opinie klientów

Od lat korzystam z usług domeny.pl i doceniam ich profesjonalizm.

BITAM

www.bitam.pl

Atrakcyjne ceny domen i certyfikatów. Pomoc i dopasowanie usług do potrzeb klienta, pod witrynę i serwer. Profesjonalna, fachowa i miła obsługa telefoniczna, meilowa i chat. Z certyfikatu zakupionego w tej firmie jestem zadowolony i usatysfakcjonowany.

P.W. SCREAM Krzysztof Kobuszewski

paskiskórzane.pl

Na co dzień naprawiam/sprzedaję komputery, oraz projektuję strony WWW. Spotkałem się już z wieloma serwerami mniejszymi i większymi. Zawsze prędzej czy później pojawiały się problemy z niedostarczoną pocztą, dużymi opóźnieniami, wolną odpowiedzią serwera itd. Na obecną chwilę jeszcze nie znalazłem powodu do narzekań jeśli chodzi o Domeny.pl Przede wszystkim jesteście bardzo elastyczni, kompetentni oraz posiadacie jak widać bardzo dobre rozwiązania technologiczne. Zdecydowanie TOP3 Hosting i TOP3 jakość/cena POLECAM!

Cyber-Tek

www.cyber-tek.pl

Naprawdę ciężko się przyczepić do czegokolwiek. Profesjonalna obsługa i super call center. GUI i dostęp do informacji przejrzysty i jasny.....naprawdę duuuuużo plusów.

roki.com.pl

www.roki.com.pl

Domeny.pl to najbardziej profesjonalna firma z pośród wszystkich providerów usług internetowych jakich znam. Profesjonalne podejście do klienta i elastyczność to cechy domeny.pl, które są podstawą w dzisiejszym biznesie.

photograph.pl - Kamil Szymoniak

photograph.pl

Domeny.pl mają najlepszą ofertę certyfikatów SSL w polskim Internecie. Profesjonalne podejście do klienta. Szczerze polecamy ich usługi.

nadzwyczajki.pl

www.nadzwyczajki.pl

Domeny.pl posiadają najlepszy panel dla klienta, który jest intuicyjny, przyjazny i posiada świetne funkcjonalności. Poza tym we wzorowy sposób budujecie relacje z klientem. Żałuję, że nie zarejestrowałam u Was wszystkich domen, bo bijecie na głowę konkurencję!

Rita

DOMENY.PL - Profesjonalnie i z pasja. Polegam na nich prywatnie jak i zawodowo.

Przemek

linuxinfo.pl

Domeną "Domen" jest użyteczność, pragmatyzm i wspieranie działań biznesowych Klientów. Stageman wiele zyskał na tej współpracy za niewielkie pieniądze. Polecam więc usługi "Domen" wszystkim znajomym w biznesie - jak mniemam, zyskuję tym samym ich wdzięczność.

Stageman Polska

www.stageman.pl

W natłoku firm oferujących usługi internetowe trudno się odnaleźć i przede wszystkim wybrać dobrze i korzystnie. My już znaleźliśmy i wybraliśmy dobrze. Tu mam wszystkie usługi w jednym miejscu i fachową pomoc w razie potrzeby. Domeny pl. - daj się odnaleźć

Michał Modzelewski WENA

1 ... 26 27 28 29 30

Przejdź do strony / 30

Dodaj opinię

Wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

{{ e }}