Zadowolenie Klientów jest dla nas motorem do dalszego działania. Cieszymy się, słysząc telefoniczne wyrazy uznania dla naszych konsultantów obsługi, specjalistów pomocy technicznej czy wskazówek doboru i konfiguracji usług. Chcemy dzielić się tymi pozytywnymi elementami ze wszystkimi naszymi obecnymi i przyszłymi Partnerami.

Jest to możliwe dzięki tej stronie — zapraszamy do zamieszczania swoich opinii i za wszystkie dziękujemy :)
Podziel się z nami tym co cenisz w naszej firmie. Najlepsze opinie umieścimy na naszej stronie głównej Domeny.pl, a także w newsletterze.

Zaufali nam

Opinie klientów

Prowadząc hurtownię internetową cenię sobie dobre wsparcie techniczne oraz profesjonalne doradztwo, na które w przypadku firmy domeny.pl zawsze mogła liczyć.

Hurtownia odzieży Beta Plus

www.hurt-odziez.pl

Moja branża wymaga stabilnego działania o każdej porze dnia i nocy oraz prostego w obsłudze panelu klienta. Wszystko to otrzymałem w domeny.pl. Polecam!

PROserwis Andrzejewscy

proserwis.info

Wieloletnia bezproblemowa współpraca, niskie ceny, bezpieczeństwo i bezawaryjność hostingu w połączeniu z szybką realizacją zamówień, prostotą obsługi w panelu i kompetentną obsługą jest wszystkim czego potrzebuję.

Piotr Matyśniak (Yops)

ratunek.com.pl

Polecam domeny.pl,proste w obsłudze, przystępne ceny, miła obsługa, szybki odzew w przypadku problemów technicznych. Polecam gorąco! Wioletta Różańska Świat Nieruchomości Różańska

Świat Nieruchomości Różańska

www.swiatnieruchomoscirozanska.com

łatwa,przejrzysta w obsłudze strona a nie wspomne już o kreatorze jaki prosty z możliwościami dużymi .....POLECAM W 100 % !!!! domeny.pl

Klaudia Majerczyk

www.od-nowa.store

Jestem Bardzo zadowolony z usług "Domeny.pl". Przede wszystkim co cenię to podejście do klienta oraz obsługa klienta, jest na wysokim poziomie. Doceniam konkurencyjność, zwłaszcza cenowo, przystępne ceny, wysoka jakość. Kreator stron www, bardzo fajne narzędzie, nawet dla laika skonstruowanie swojej strony internetowej nie przy stworzy żadnego problemu. Polecam wszystkim "Domeny.pl" dobry partner w biznesie.

KRECIK Spółka Cywilna

pogotowiekanalizacyjnelublin.pl

Bardzo dobry kontakt, szybkie wsparcie techniczne i usługi oferowane w dobrej cenie. Polecam.

Hardy Multiserwis

www.hardymultiserwis.pl

Wieloletnia bezproblemowa współpraca, niskie ceny, bezpieczeństwo i bezawaryjność hostingu w połączeniu z szybką realizacją zamówień, prostotą obsługi w panelu i kompetentną obsługą jest wszystkim czego potrzebuję.

Piotr Matyśniak (Yops)

ratunek.com.pl

Od kilku lat korzystamy z Domeny.pl zarówno jeżeli chodzi o hosting oraz zakup domen. Fachowa obsługa, korzystne ceny. Polecam!

Piotr Pikulik

seofabryka.pl

Czytelne oferty, łatwość obsługi panelu klienta, rewelacyjna obsługa - dlatego wybór od 10 lat niezmienny - zawsze domeny.pl

Auto Varsovia Sp. z o.o.

autovarsovia.pl
1 2 3 4 5 ... 33

Przejdź do strony / 33

Dodaj opinię

Wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

{{ e }}