Zadowolenie Klientów jest dla nas motorem do dalszego działania. Cieszymy się, słysząc telefoniczne wyrazy uznania dla naszych konsultantów obsługi, specjalistów pomocy technicznej czy wskazówek doboru i konfiguracji usług. Chcemy dzielić się tymi pozytywnymi elementami ze wszystkimi naszymi obecnymi i przyszłymi Partnerami.

Jest to możliwe dzięki tej stronie — zapraszamy do zamieszczania swoich opinii i za wszystkie dziękujemy :)
Podziel się z nami tym co cenisz w naszej firmie. Najlepsze opinie umieścimy na naszej stronie głównej Domeny.pl, a także w newsletterze.

Zaufali nam

Opinie klientów

Współpraca z firmą Domeny.pl to czysta przyjemność. Najbardziej cenimy obsługę klienta, która powinna być przykładem dla konkurencji. Pozdrawiamy i życzymy dalszych sukcesów!

Sufiks - Szkolenia Językowe

sufiks.com.pl

Jak dotąd korzystam z usług firmy całkowicie bezproblemowo. Zdecydowanie polecam.

Iammoon

www.online-anonse.pl

Od lat korzystam z usług domeny.pl i doceniam ich profesjonalizm.

BITAM

www.bitam.pl

Atrakcyjne ceny domen i certyfikatów. Pomoc i dopasowanie usług do potrzeb klienta, pod witrynę i serwer. Profesjonalna, fachowa i miła obsługa telefoniczna, meilowa i chat. Z certyfikatu zakupionego w tej firmie jestem zadowolony i usatysfakcjonowany.

P.W. SCREAM Krzysztof Kobuszewski

paskiskórzane.pl

Na co dzień naprawiam/sprzedaję komputery, oraz projektuję strony WWW. Spotkałem się już z wieloma serwerami mniejszymi i większymi. Zawsze prędzej czy później pojawiały się problemy z niedostarczoną pocztą, dużymi opóźnieniami, wolną odpowiedzią serwera itd. Na obecną chwilę jeszcze nie znalazłem powodu do narzekań jeśli chodzi o Domeny.pl Przede wszystkim jesteście bardzo elastyczni, kompetentni oraz posiadacie jak widać bardzo dobre rozwiązania technologiczne. Zdecydowanie TOP3 Hosting i TOP3 jakość/cena POLECAM!

Cyber-Tek

www.cyber-tek.pl

Żadnych problemów, solidna obsługa, każda następna domena także na Domeny.pl!!

Klapp Cosmetics Polska sp. z o.o.

www.klapp-cosmetics.pl

Wszędzie dobrze, ale w Dom en Ach! najlepiej. Dom-eny sweet Domeny.

Iskra Piotr

www.galeria-mariana.infocoig.pl

Domeny.pl mają najlepszą ofertę certyfikatów SSL w polskim Internecie. Profesjonalne podejście do klienta. Szczerze polecamy ich usługi.

nadzwyczajki.pl

www.nadzwyczajki.pl

Domeny.pl posiadają najlepszy panel dla klienta, który jest intuicyjny, przyjazny i posiada świetne funkcjonalności. Poza tym we wzorowy sposób budujecie relacje z klientem. Żałuję, że nie zarejestrowałam u Was wszystkich domen, bo bijecie na głowę konkurencję!

Rita

DOMENY.PL - Profesjonalnie i z pasja. Polegam na nich prywatnie jak i zawodowo.

Przemek

linuxinfo.pl
1 ... 28 29 30 31 32

Przejdź do strony / 32

Dodaj opinię

Wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

{{ e }}