Zadowolenie Klientów jest dla nas motorem do dalszego działania. Cieszymy się, słysząc telefoniczne wyrazy uznania dla naszych konsultantów obsługi, specjalistów pomocy technicznej czy wskazówek doboru i konfiguracji usług. Chcemy dzielić się tymi pozytywnymi elementami ze wszystkimi naszymi obecnymi i przyszłymi Partnerami.

Jest to możliwe dzięki tej stronie — zapraszamy do zamieszczania swoich opinii i za wszystkie dziękujemy :)
Podziel się z nami tym co cenisz w naszej firmie. Najlepsze opinie umieścimy na naszej stronie głównej Domeny.pl, a także w newsletterze.

Zaufali nam

Opinie klientów

PROFEZJONALIZM od A do Z !!! W każdej kwestii, nawet oferta indywidualna do negocjacji... BARDZO polecam !!!

Tomek Drozdowski

katebush.pl

Witam serdecznie bardzo polecam Domeny.pl miła obsługa telefoniczna hostingowa w razie problemów wystarczy zadzwonić wszystko zostanie rozwikłane.Szybkie odpowiedzi e mail wystarczy napisać, osobiście jestem zadowolony z usług firmy domeny pl polecam wszystkim

satisfaction

www.satisfaction.eu.com

Dzięki Domeny.pl udało mi się z łatwością i niewielkim kosztem samodzielnie stworzyć atrakcyjną i przekonującą stronkę mojej małej firmy. W każdej chwili, bez żadnych problemów mogę aktualizować dane i wprowadzać zmiany, a zainteresowanie moją działalnością powoli, ale skutecznie rośnie :)

SDK Gama

gama-jaroslaw.pl

Domeny pl to solidna Firma,szybkie działanie,brak reklam

Norbi

www.niepijemy.pl

Zacząłem tutaj jako początkujący, nie potrafiłem się odnaleźć i wysłałem maila z prośba o pomoc. Bardzo przydatna odpowiedź przyszła w kilka minut. Domeny.pl to najlepsza firma w swojej branży pod wieloma względami, obsługi, kosztów, jakości. Aż chcę się założyć kolejną stronę :)

Patryk

Jestem zadowolona z pomocy, bo wszystko mozna uruchomic samemu,bez wiszenia na linii z konsultantem. realizacje zamowienia szybkie.

Kinga P.

Witam, moja współpraca z firmą Domeny przebiega dotychczas bardzo pozytywnie. Usługi oferują w atrakcyjnej cenie. Cała transakcja od pozyskania informacji o usługach do otrzymania hasła i loginu do Panelu trwała zaledwie dwie godziny.. Całe menu w panelu jest przejrzyste i logiczne i proste w obsłudze. W razie jakichkolwiek problemów do dyspozycji są na infolinii bardzo miłe i atrakcyjne Panie, które miałem okazje widzieć w siedzibie firmy. ;) Jako ich klient i zarazem dostawca, muszę stwierdzić iż sytuacje w drugą stronę także przebiega bardzo pozytywnie. Jako drukarnia offsetowa domeny są bardzo rzetelnym klientem. Podsumowując firma na 5+ Pozdrawiam

Drukarnia Papillon - Rafa Krasny

www.drukarniapapillon.pl

Domeny.pl to firma, którą darzę wielkim zaufaniem, jest liderem na polskim rynku usług informatycznych, charakteryzuje się przyjaznym interfejsem, miłą obsługą, zarówno tą online jak i live, jest partnerem na lata, godnym polecenia.

Ian Fel

Prosta i tania oferta domen, szybka realizacja i uruchomienie usługi, tanie przeniesienie domeny... Chyba najlepszy serwis tego typu? Najważniejsze, brak problemów z jakimiś htaccess, przekierowania w ramce!

Przemysław Pasieko \"NEXT LEVEL\"

www.nextmax.pl

Tylko współpraca z zawodowcami daje nam szanse na sukces. Bo jak nazwać inaczej niż ZAWODOWCY jedną z pierwszych firm hostingowych w Polsce. Wiedzą jak to robić a najlepszym dowodem niech będzie sama nazwa ich strony www domeny.pl. Najlepsza domena w tej branży. Dlatego właśnie im zaufałem, a oni codziennie potwierdzają, że się nie pomyliłem

wolin

1 ... 28 29 30 31 32 ... 34

Przejdź do strony / 34

Dodaj opinię

Wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

{{ e }}