Zadowolenie Klientów jest dla nas motorem do dalszego działania. Cieszymy się, słysząc telefoniczne wyrazy uznania dla naszych konsultantów obsługi, specjalistów pomocy technicznej czy wskazówek doboru i konfiguracji usług. Chcemy dzielić się tymi pozytywnymi elementami ze wszystkimi naszymi obecnymi i przyszłymi Partnerami.

Jest to możliwe dzięki tej stronie — zapraszamy do zamieszczania swoich opinii i za wszystkie dziękujemy :)
Podziel się z nami tym co cenisz w naszej firmie. Najlepsze opinie umieścimy na naszej stronie głównej Domeny.pl, a także w newsletterze.

Zaufali nam

Opinie klientów

Naprawdę ciężko się przyczepić do czegokolwiek. Profesjonalna obsługa i super call center. GUI i dostęp do informacji przejrzysty i jasny.....naprawdę duuuuużo plusów.

roki.com.pl

www.roki.com.pl

Domeny.pl to najbardziej profesjonalna firma z pośród wszystkich providerów usług internetowych jakich znam. Profesjonalne podejście do klienta i elastyczność to cechy domeny.pl, które są podstawą w dzisiejszym biznesie.

photograph.pl - Kamil Szymoniak

photograph.pl

Zdecydowanie super szybka obsługa przez wiele kanałów: telefon, rozmowa on-line, mail, zgłoszenie. Każdy znajdzie coś dla siebie. Oferta dobrze dopasowana do każdego klienta! Polecam.

Daria, Gawrych, Zoological, PPHU DARIA GAWRYCH

www.zoological.com.pl

Jestem bardzo mocno zaskoczony przejrzystością i intuicyjnością panelu dla klienta.To pierwsza moja domena i miałem obawy gdzie ją umieścić jednak system pomocy w domeny.pl pomoże każdemu dokonać prawidłowego wyboru.

wakma

www.wakma.pl

Dzięki firmie Domeny.pl mogłem zaistnieć w internecie. Oferty są przystosowane do użytkowników. Najbardziej w firmie Domeny.pl zaskoczył mnie bezpośredni telefoniczny kontakt jeśli coś nie gra. Serdecznie Polecam ich usługi.

Łukasz Firek

forum-toshiba.pl

Domeną "Domen" jest użyteczność, pragmatyzm i wspieranie działań biznesowych Klientów. Stageman wiele zyskał na tej współpracy za niewielkie pieniądze. Polecam więc usługi "Domen" wszystkim znajomym w biznesie - jak mniemam, zyskuję tym samym ich wdzięczność.

Stageman Polska

www.stageman.pl

W natłoku firm oferujących usługi internetowe trudno się odnaleźć i przede wszystkim wybrać dobrze i korzystnie. My już znaleźliśmy i wybraliśmy dobrze. Tu mam wszystkie usługi w jednym miejscu i fachową pomoc w razie potrzeby. Domeny pl. - daj się odnaleźć

Michał Modzelewski WENA

Dzięki temu, że wybraliśmy Domeny.pl możemy skupić się na naszej pracy ... a obsługę naszej strony, poczty i baz danych zostawliśmy profesjonalistom ! PaDtv i Domeny.pl - zawsze będziemy razem :)

PaDtv

www.padtv.pl

Moja firma współpracuje z domeny.pl już ładnych parę lat i jesteśmy zawsze w 100% zadowoleni - z usług, z obsługi, z cen :-) Gdyby było więcej takich firm, to na pewno prowadzenie firmy byłoby dużo łatwiejsze i przyjemniejsze :-)

MASTER K

www.ogrodzenia-wroclaw.pl

Nasza współpraca z Domeny.pl rozpoczęła się 7lat temu, co daje 2555 dni, co daje 17855% zadowolenia! Domeny.pl nie tylko mnożą nasze zyski, ale również procent zadowolenia z ich usług. Nie znamy lepszego dostawcy. Polecamy!

modigo

www.modigo.pl
1 ... 28 29 30 31 32

Przejdź do strony / 32

Dodaj opinię

Wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

{{ e }}