Zadowolenie Klientów jest dla nas motorem do dalszego działania. Cieszymy się, słysząc telefoniczne wyrazy uznania dla naszych konsultantów obsługi, specjalistów pomocy technicznej czy wskazówek doboru i konfiguracji usług. Chcemy dzielić się tymi pozytywnymi elementami ze wszystkimi naszymi obecnymi i przyszłymi Partnerami.

Jest to możliwe dzięki tej stronie — zapraszamy do zamieszczania swoich opinii i za wszystkie dziękujemy :)
Podziel się z nami tym co cenisz w naszej firmie. Najlepsze opinie umieścimy na naszej stronie głównej Domeny.pl, a także w newsletterze.

Zaufali nam

Opinie klientów

Współpraca przebiega bezproblemowo od wielu lat.

Łukasz Siemaszko

www.foto-siemek.zgora.pl

Domeny.pl to rewelacyjna platforma hostingowa oraz wspaniała obsługa klienta

KTT Adwokat Gliwice

ktt-adwokat.pl

Przede wszystkim intuicyjność, tym charakteryzuje się praca w panelu firmy Domeny.pl. Łatwość edycji wszelkich opcji oraz błyskawiczny support to główne atuty tej firmy. Ponadto warto zwrócić uwagę na fakt, iż świadczone usługi są na b. wysokim poziomie przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Polecam!

citeo.pl

www.citeo.pl

Jestem bardzo zadowolony z usług Domeny.pl. Prostota panelu klienta oraz bardzo dobra obsługa klienta mówią same za siebie. Pozdrawiam wszystkich pracowników serwisu domeny.pl

Admit Paweł Stawiarski

Polecam fasterską obsługę klienta. Na zadane pytanie zawsze dostaję natychmiastową odpowiedź. Pozytywne odczucia kieruję do Domeny.pl.

Mariusz Małachowski

malachowski.co.uk

Od wielu lat współpracuję z tą firmą. Jak dotąd nie było żadnych problemów. Wszystko odbywa się szybko, sprawnie i bez żadnego "ale". Gorąco polecam.

PHU Dorma Producent konfekcji damskiej

www.dorma.zgora.pl

Mój najpewniejszy wybór w zakresie zakupu domen.

Webproduction.pl

webproduction.pl

Prawdziwy Gepard Biznesu. Jestem przeogromnie zadowolony!

Dominik Gawryszewski

www.timi.pro

Gorąco polecam Domeny.pl. Od wielu lat pomagam wdrożyć różne systemy i strony www na najróżniejszych hostingach i muszę przyznać, że Domeny.pl jest ich faworytem. Serwisy działają poprawnie, prosta obsługa, duża możliwość modyfikacji w ustawieniach - nic dodać, nic ująć. Gorąco polecam jeśli chcesz być obsługiwany tanio i profesjonalnie.

Aleksander K.

www.fotoj.pl

Cóż można napisać, dobry kontakt, przyzwoite ceny i promocje za usługi w szczególności za serwery, a jednocześnie przyjazny w obsłudze panel administracyjny gdzie są wszystkie potrzebne opcje podane jak na dłoni. Wcześniej współpracując z konkurencją domeny.pl, nie było tylu pozytywów;) Pozdrawiam MP

SQUARE ART AND DESIGN MARCIN PAWLUCZUK

www.squareart.pl
1 ... 29 30 31 32 33 ... 36

Przejdź do strony / 36

Dodaj opinię

Wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

{{ e }}