Zadowolenie Klientów jest dla nas motorem do dalszego działania. Cieszymy się, słysząc telefoniczne wyrazy uznania dla naszych konsultantów obsługi, specjalistów pomocy technicznej czy wskazówek doboru i konfiguracji usług. Chcemy dzielić się tymi pozytywnymi elementami ze wszystkimi naszymi obecnymi i przyszłymi Partnerami.

Jest to możliwe dzięki tej stronie — zapraszamy do zamieszczania swoich opinii i za wszystkie dziękujemy :)
Podziel się z nami tym co cenisz w naszej firmie. Najlepsze opinie umieścimy na naszej stronie głównej Domeny.pl, a także w newsletterze.

Zaufali nam

Opinie klientów

Domeny.pl posiadają najlepszy panel dla klienta, który jest intuicyjny, przyjazny i posiada świetne funkcjonalności. Poza tym we wzorowy sposób budujecie relacje z klientem. Żałuję, że nie zarejestrowałam u Was wszystkich domen, bo bijecie na głowę konkurencję!

Rita

DOMENY.PL - Profesjonalnie i z pasja. Polegam na nich prywatnie jak i zawodowo.

Przemek

linuxinfo.pl

Domeną "Domen" jest użyteczność, pragmatyzm i wspieranie działań biznesowych Klientów. Stageman wiele zyskał na tej współpracy za niewielkie pieniądze. Polecam więc usługi "Domen" wszystkim znajomym w biznesie - jak mniemam, zyskuję tym samym ich wdzięczność.

Stageman Polska

www.stageman.pl

W natłoku firm oferujących usługi internetowe trudno się odnaleźć i przede wszystkim wybrać dobrze i korzystnie. My już znaleźliśmy i wybraliśmy dobrze. Tu mam wszystkie usługi w jednym miejscu i fachową pomoc w razie potrzeby. Domeny pl. - daj się odnaleźć

Michał Modzelewski WENA

Dzięki temu, że wybraliśmy Domeny.pl możemy skupić się na naszej pracy ... a obsługę naszej strony, poczty i baz danych zostawliśmy profesjonalistom ! PaDtv i Domeny.pl - zawsze będziemy razem :)

PaDtv

www.padtv.pl

Od lat korzystam z usług domeny.pl i doceniam ich profesjonalizm.

BITAM

www.bitam.pl

Atrakcyjne ceny domen i certyfikatów. Pomoc i dopasowanie usług do potrzeb klienta, pod witrynę i serwer. Profesjonalna, fachowa i miła obsługa telefoniczna, meilowa i chat. Z certyfikatu zakupionego w tej firmie jestem zadowolony i usatysfakcjonowany.

P.W. SCREAM Krzysztof Kobuszewski

paskiskórzane.pl

Na co dzień naprawiam/sprzedaję komputery, oraz projektuję strony WWW. Spotkałem się już z wieloma serwerami mniejszymi i większymi. Zawsze prędzej czy później pojawiały się problemy z niedostarczoną pocztą, dużymi opóźnieniami, wolną odpowiedzią serwera itd. Na obecną chwilę jeszcze nie znalazłem powodu do narzekań jeśli chodzi o Domeny.pl Przede wszystkim jesteście bardzo elastyczni, kompetentni oraz posiadacie jak widać bardzo dobre rozwiązania technologiczne. Zdecydowanie TOP3 Hosting i TOP3 jakość/cena POLECAM!

Cyber-Tek

www.cyber-tek.pl

Naprawdę ciężko się przyczepić do czegokolwiek. Profesjonalna obsługa i super call center. GUI i dostęp do informacji przejrzysty i jasny.....naprawdę duuuuużo plusów.

roki.com.pl

www.roki.com.pl

Domeny.pl to najbardziej profesjonalna firma z pośród wszystkich providerów usług internetowych jakich znam. Profesjonalne podejście do klienta i elastyczność to cechy domeny.pl, które są podstawą w dzisiejszym biznesie.

photograph.pl - Kamil Szymoniak

photograph.pl
1 ... 28 29 30 31 32

Przejdź do strony / 32

Dodaj opinię

Wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

{{ e }}