Zadowolenie Klientów jest dla nas motorem do dalszego działania. Cieszymy się, słysząc telefoniczne wyrazy uznania dla naszych konsultantów obsługi, specjalistów pomocy technicznej czy wskazówek doboru i konfiguracji usług. Chcemy dzielić się tymi pozytywnymi elementami ze wszystkimi naszymi obecnymi i przyszłymi Partnerami.

Jest to możliwe dzięki tej stronie — zapraszamy do zamieszczania swoich opinii i za wszystkie dziękujemy :)
Podziel się z nami tym co cenisz w naszej firmie. Najlepsze opinie umieścimy na naszej stronie głównej Domeny.pl, a także w newsletterze.

Zaufali nam

Opinie klientów

Domeny.pl najbardziej cenię za przejrzystą ofertę i brak ukrytych kosztów. Każda osoba/firma znajdzie odpowiedni pakiet dla siebie/firmy. Ponadto Domeny.pl oferują co pewien czas super promocje, więc warto co jakiś czas zaglądać na ich stronę. Nie mniej ważną zaletą jest niezawodność działania produktów. Do tej pory nie zauważyłem przerw w działaniu poszczególnych usług. Powoli przesiadam się z serwerów innych firm na serwery Domeny.pl TAK 3MAJCIE a będę Waszym stałym klientem!

Paweł Burzyński

www.starywegliniec.pl

Bardzo dobra współpraca, solidna, szybka obsługa. Domeny.pl - produkty w dobrej cenie, wysoka jakość i profesjonalizm. Polecam

Travel Link Biuro Podróży

Profesjonalne i indywidualne podejście to coś na co w dzisiejszych czasach coraz ciężej trafić. Domeny.pl to pod tym względem wzór do naśladowania.

Satinar system s.r.o.

Współpraca z firmą Domeny.pl to czysta przyjemność. Najbardziej cenimy obsługę klienta, która powinna być przykładem dla konkurencji. Pozdrawiamy i życzymy dalszych sukcesów!

Sufiks - Szkolenia Językowe

sufiks.com.pl

Jak dotąd korzystam z usług firmy całkowicie bezproblemowo. Zdecydowanie polecam.

Iammoon

www.online-anonse.pl

Dzięki za pomoc, moja firma się rozhkręciła dzięki Domeny.pl

Grzegorz Adamski,INB

www.inspektornadzorubudowlanego.com.pl

Najlepszy serwis w kraju. Rewelacyjna obsługa techniczna i przede wszystkim błyskawiczny kontakt w przypadku jakichkolwiek problemów.

Studio Body World

bodyworld.com.pl

Bardzo intuicyjny panel Klienta, który umożliwia zarządzanie domenami nawet najmniej doświadczonym! Świetna obsługa zapytań on-line pytasz - masz odpowiedź!

KKBud Sp. z o.o.

www.kk-b.pl

Żadnych problemów, solidna obsługa, każda następna domena także na Domeny.pl!!

Klapp Cosmetics Polska sp. z o.o.

www.klapp-cosmetics.pl

Wszędzie dobrze, ale w Dom en Ach! najlepiej. Dom-eny sweet Domeny.

Iskra Piotr

www.galeria-mariana.infocoig.pl
1 ... 32 33 34 35 36

Przejdź do strony / 36

Dodaj opinię

Wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

{{ e }}