Zadowolenie Klientów jest dla nas motorem do dalszego działania. Cieszymy się, słysząc telefoniczne wyrazy uznania dla naszych konsultantów obsługi, specjalistów pomocy technicznej czy wskazówek doboru i konfiguracji usług. Chcemy dzielić się tymi pozytywnymi elementami ze wszystkimi naszymi obecnymi i przyszłymi Partnerami.

Jest to możliwe dzięki tej stronie — zapraszamy do zamieszczania swoich opinii i za wszystkie dziękujemy :)
Podziel się z nami tym co cenisz w naszej firmie. Najlepsze opinie umieścimy na naszej stronie głównej Domeny.pl, a także w newsletterze.

Zaufali nam

Opinie klientów

Polecam firmę domeny.pl. Bardzo dobra i kompetentna obsługa, pomocna i łatwo dostępna infolinia - przez cały okres współpracy nie zdarzyło się, żebym się nie dodzwonił.

Mi Love

milove.eu

Atrakcyjne ceny, szybka realizacja - z przyjemnością polecamy usługi Domeny.pl. Wszystko bez zarzutów.

SPYPHONE S-Agent - podsłuch telefonu z Androidem

spyonline.pl

Domeny.pl - dzięki za całą pomoc! Czuję się bardzo profesjonalnie potraktowany, pomogliście rozwiązać problemy techniczne i wszystko śmiga, jak trzeba! Pozdrawiam, Tomek.

Platinum Stomatologia Estetyczna Implantologia

stomatolog-platinum.pl

Najlepsza firma hostingowa i domenowa z jaką miałam do czynienia. Dobra obsługa techniczna i pomocny dział obsługi to główne atuty tej firmy.

Dieta To Podstawa

dietatopodstawa.pl

Rozbudowana oferta domen, błyskawiczna realizacja i sprawne włączenie usługi. Wszystko jak należy. Polecam w 100%

BV Systemy

systemy.bvgrupa.pl

Domeny.pl to bardzo dobra firma. Świadczy o tym profesjonalna kadra, szybkość i łatwość obsługi ich strony, wysoki poziom bezpieczeństwa serwerów i świetne wsparcie techniczne. Przy dobrych cenach i szerokim zakresie usług, są praktycznie bezkonkurencyjni. Polecam.

Wypożyczalnia samochodów Borexpo E.R. Borowieccy Sp.J.

wypozyczalnia-borexpo.pl

Bez żadnych problemów, ceny dobre a obsługa naprawdę rzetelna i sprawna. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z tą firmą hostingową.

Inter Pisanie - pomoc w pisaniu prac licencjackich, magisterskich, doktorskich

www.interpisanie.pl

Kolejny raz korzystamy z Państwa oferty. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług, które Państwo świadczą i zdecydowanie polecamy Was wśród naszych znajomych.

Grupa Projektor

www.grupa-projektor.pl

Z usług Domeny.pl moja firma korzysta od dłuższego czasu i nigdy nie mieliśmy z nimi żadnych problemów. Bardzo dobrze dopracowany support - zawsze można liczyć na ich pomoc. Pozdrawiam!

INNOVARE

www.innovare.waw.pl

W ramach prowadzonej działalności obsługuję kilka domen. Wszystkie z nich działają bez zarzutu dzięki firmie Domeny.pl!

Szilo

www.szilo.pl
1 ... 2 3 4 5 6 ... 37

Przejdź do strony / 37

Dodaj opinię

Wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

{{ e }}