Wybierz certyfikat SSL już od 1,58 PLN, aby spełnić wymogi Google Chrome 68.

Wybierz SSL
Nie pokazuj więcej

Zadowolenie Klientów jest dla nas motorem do dalszego działania. Cieszymy się, słysząc telefoniczne wyrazy uznania dla naszych konsultantów obsługi, specjalistów pomocy technicznej czy wskazówek doboru i konfiguracji usług. Chcemy dzielić się tymi pozytywnymi elementami ze wszystkimi naszymi obecnymi i przyszłymi Partnerami.

Jest to możliwe dzięki tej stronie — zapraszamy do zamieszczania swoich opinii i za wszystkie dziękujemy :)
Podziel się z nami tym co cenisz w naszej firmie. Najlepsze opinie umieścimy na naszej stronie głównej Domeny.pl, a także w newsletterze.

Zaufali nam

Opinie klientów

Strona domeny.pl bardzo dobrze wypada na tle konkurencji - panel jest bardzo przejrzysty, strona jest elegancka i same ceny nie są wygórowane. Są tańsze firmy, ale one nie oferują takiego bezpieczeństwa i pewności jak domeny.pl Poleca wszystkim!

Kinky Winky

www.kinkywinky.pl

Usługi na najwyższym poziomie, szybki support i niezawodność. Zdecydowanie polecam!

Mariusz

www.parklot.pl

Gdy rozpoczynałem swój biznes związany z finansowaniem pojazdów poszukiwałem stabilnego partnera, który zapewni bezpieczeństwo moich stron ale również poczty w domenie. Domeny.pl od 5 lat sprawdzają się wyśmienicie. Polecam każdemu.

Adam Kroperz

auto-online.pl

Pozycjonujemy klientów, którzy posiadają domeny internetowe prawie u wszystkich rejestratorów. Domeny.pl to jeden z najlepszych rejestratorów domen w Polsce. Do dyspozycji klienta jest intuicyjny panel służący do zarządzania domenami. Na uwagę zasługuje również korzystna oferta cenowa i szybko reagujący support. Jako Kampanie SEO - rekomendujemy!

Sławomir Czajkowski, Kampanie SEO

www.kampanieseo.pl

Domeny.pl to chyba najlepsza firma jaka poznalam,szybka reakcja,certyfikat,wszystko co potrzeba do rozrastania firmy.Polecam.

OLiwia Prause

ziemiazieleni.pl

Przyjazny i intuicyjny panel klienta. Bezproblemowy kontakt i wsparcie techniczne na równie wysokim poziomie. Wszystko w przystępnych cenach.

WISO

wiso.pl

Świetny hosting i obsługa klienta, polecam każdemu.

Bazanowski

www.bazanowski.pl

Jeden z przyjaźniejszych użytkownikowi rejestrator domen. Support zdecydowanie na plus w odróżnieniu od innego popularnego serwisu. Polecam i Pozdrawiam

Ekomydla - sklep z mydłami naturalnymi

ekomydla.pl

Usługi na wysokim poziomie i bardzo dobra obsługa klienta!

Adrian Banasiak

www.sempler.pl

Domeny, serwer oraz certyfikaty w rozsądnej cenie. Szybki, merytoryczny support. Polecam

Jarosław Krówka

velobox.pl
1 ... 3 4 5 6 7 ... 30

Przejdź do strony / 30

Dodaj opinię

Wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

{{ e }}