Zadowolenie Klientów jest dla nas motorem do dalszego działania. Cieszymy się, słysząc telefoniczne wyrazy uznania dla naszych konsultantów obsługi, specjalistów pomocy technicznej czy wskazówek doboru i konfiguracji usług. Chcemy dzielić się tymi pozytywnymi elementami ze wszystkimi naszymi obecnymi i przyszłymi Partnerami.

Jest to możliwe dzięki tej stronie — zapraszamy do zamieszczania swoich opinii i za wszystkie dziękujemy :)
Podziel się z nami tym co cenisz w naszej firmie. Najlepsze opinie umieścimy na naszej stronie głównej Domeny.pl, a także w newsletterze.

Zaufali nam

Opinie klientów

Obsługa na 5. Wysoki poziom i sprawny kontakt. Nigdy mnie nie zawiedli. Profeska! Polecam każdemu. Warto z nimi trzymać.

Maciek Mistal

timeandmore.pl

Nasza firma od dłuższego czasu korzysta z usług domeny.pl - jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy i polecamy ją każdemu.

WebVIST

www.webvist.pl

Mamy wykupione wiele domen i kilka VPS. Możemy z czystym sumieniem polecić usługi firmy - profesjonalne i indywidualne podejście do klienta!

BauerSEO

www.bauerseo.pl

Domeny.pl są jak Olimp. Każdy pracownik wnosi cos do rozwoju firmy jak kazdy bohater greckiej mitologii... A teraz na poważnie: cenię sobie bardzo profesjonalną obsługę klienta, gdyż na relacjach międzyludzkich opiera się nasz świat. Zaimponowało mi podejście tejże firmy do mnie, kontaktując się ze mną i sygnalizując mi problem który widziałem, ale czekałem na samoorozwiązanie. Zaiste błędne to było myślenie i strata czasu. W porę jednak zadzwoniła konsultantka Ania i krok po kroku poprowadziła mnie akurat w moim przypadku po instalacji SSL na moją domenę. Tak trzymać drogi zespole!

Polityczny Narkoman :)

www.polityczna-narkomania.pl

Profesjonalna obsługa klienta, przystępne ceny, hosting dobry.

Krzysztof Kisiel

www.krismarmur.pl

Przejrzystość panelu administracyjnego oraz prostota jego obsługi ułatwią wykonywanie akcji nawet mało zaawansowanym użytkownikom. Specjaliści również nie powinni mieć żadnych problemów, nawet w przypadku chęci realizacji niestandardowych działań. Obsługując konta naszych klientów mamy pozytywne wspomnienia i polecamy skorzystanie z oferty firmy Domeny.pl.

Grupa TENSE

www.grupa-tense.pl

Od wielu lat korzystamy z usług Domeny.pl Jesteśmy bardzo zadowoleni. Jako firma zajmująca się pozycjonowaniem oraz tworzeniem stron internetowych, olbrzymią wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa domem przed ich utratą - dzięki Domeny.pl śpimy spokojniej. Oby tak dalej ;)

Artur Gumiński

www.perfektart.pl

Korzystałem zarówno z hostingu oraz oferty zakupu domen - możemy jednoznacznie polecić firmę Domeny.pl. Nie było żadnych problemów, a to chyba w tym biznesie największy plus.

Marcin

www.najlepszybroker.pl

Korzystamy już długi czas i nigdy nie było problemu zarówno ze stabilnością usług jak i samą obsługa klienta. Polecamy!

Niezwiązani

www.niezwiazani.pl

Bardzo solidny i porządny serwis rejestrujący domeny i oferujący hosting stron. Dobry kontakt, przyzwoite ceny i promocje

Marcin B.

zdrowy.wroclaw.pl
1 ... 5 6 7 8 9 ... 34

Przejdź do strony / 34

Dodaj opinię

Wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

{{ e }}