Zadowolenie Klientów jest dla nas motorem do dalszego działania. Cieszymy się, słysząc telefoniczne wyrazy uznania dla naszych konsultantów obsługi, specjalistów pomocy technicznej czy wskazówek doboru i konfiguracji usług. Chcemy dzielić się tymi pozytywnymi elementami ze wszystkimi naszymi obecnymi i przyszłymi Partnerami.

Jest to możliwe dzięki tej stronie — zapraszamy do zamieszczania swoich opinii i za wszystkie dziękujemy :)
Podziel się z nami tym co cenisz w naszej firmie. Najlepsze opinie umieścimy na naszej stronie głównej Domeny.pl, a także w newsletterze.

Zaufali nam

Opinie klientów

Wieloletnia bezproblemowa współpraca, niskie ceny, bezpieczeństwo i bezawaryjność hostingu w połączeniu z szybką realizacją zamówień, prostotą obsługi w panelu i kompetentną obsługą jest wszystkim czego potrzebuję.

Piotr Matyśniak (Yops)

ratunek.com.pl

Polecam domeny.pl,proste w obsłudze, przystępne ceny, miła obsługa, szybki odzew w przypadku problemów technicznych. Polecam gorąco! Wioletta Różańska Świat Nieruchomości Różańska

Świat Nieruchomości Różańska

www.swiatnieruchomoscirozanska.com

łatwa,przejrzysta w obsłudze strona a nie wspomne już o kreatorze jaki prosty z możliwościami dużymi .....POLECAM W 100 % !!!! domeny.pl

Klaudia Majerczyk

www.od-nowa.store

Wysokiej jakości usługa hostingowa. Posiadamy dla swoich kilku stron hosting. Polecamy. Brak zastrzeżeń.

EKO-Bydgoszcz

www.eko-bydgoszcz.pl

Świetnie sprawdza się przy zarządzaniu większą ilością domen - polecam.

Parkuj i Leć

parkujilec.pl

Wieloletnia bezproblemowa współpraca, niskie ceny, bezpieczeństwo i bezawaryjność hostingu w połączeniu z szybką realizacją zamówień, prostotą obsługi w panelu i kompetentną obsługą jest wszystkim czego potrzebuję.

Piotr Matyśniak (Yops)

ratunek.com.pl

Od kilku lat korzystamy z Domeny.pl zarówno jeżeli chodzi o hosting oraz zakup domen. Fachowa obsługa, korzystne ceny. Polecam!

Piotr Pikulik

seofabryka.pl

Czytelne oferty, łatwość obsługi panelu klienta, rewelacyjna obsługa - dlatego wybór od 10 lat niezmienny - zawsze domeny.pl

Auto Varsovia Sp. z o.o.

autovarsovia.pl

Dla naszej drugiej firmy wykupiliśmy już tutaj kolejny raz cały pakiet: hosting, domenę oraz certyfikat SSL. Firma, którą można szczerze polecić. Nie mamy problemów.

iEtui.pl

ietui.pl

Bardzo dobra cena ceryfikatów SSL. Proces zamówienia, weryfikacji oraz wydania certyfikatu przebiegł sprawnie i w ciągu niespełna 30 minut od momentu zamówienia - certyfikat został wydany.

Mediaskot

holowanie-aut-zgorzelec.pl
1 ... 5 6 7 8 9 ... 36

Przejdź do strony / 36

Dodaj opinię

Wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

{{ e }}