Rejestruj domeny za 0 zł!

W panelu brakuje dobrej pomocy

Dodał: etech ( ponad 9 lat temu )

Proponuję dodać w panelu pomoc w wersji prostej, dla zaawansowanych oraz video tutoriale w formie patrz jakie to proste. Zwłaszcza podczas administracji serwerem przydała by się taka funkcja. Panel jest fajny i ma dużo funkcji ale co z tego skoro i tak nie wiadomo do czego większość służy.

Komentarze (6)

mariaczi (ponad 9 lat temu)

popieram. zapoznanaj się także z moimi pomysłami, może również Ci się spodobają

adamar (ponad 9 lat temu)

bardzo popieram.

soplica (ponad 9 lat temu)

Popieram w całej rozciągłości. mimo iż mam pojęcie o większości funkcji, jednak różne hostingi róźnią się właśnie panelami . Co z tego że wiem co oznacza dane hasło , jak nie wiadomo jak to ugryźć

Aniamuzyka (ponad 8 lat temu)

Zawsze uzyskuję pomoc, za którą bardzo dziękuję!

Fizykpjam (ponad 8 lat temu)

Dodanie prostych kursów odciążyło by zapewne konsultantów i napewno pomogło początkującym użytkownikom w stawianiu pierwszych kroków. Pomoc powinna być czytelniejsza i szerzej dostępna w formie zautomatyzowanej.

domenypl (ponad 8 lat temu)

Od dziś na naszej stronie oraz w Panelu Klienta są dostępne zmodernizowane hasła Pomocy. Opracowaliśmy je wg spisu pytań, które były najczęściej zadawane naszym specjalistom z Biura Obsługi Klienta, Biura Odnowień oraz Działu Wsparcia Technicznego.
Mamy nadzieję, że tak dobrane pytania będą w 100% pomocne i ułatwią korzystanie z naszych usług.
Realizację pomysłu można sprawdzić tutaj: http://www.domeny.pl/pomoc.html. Użytkownik etech otrzymał 4444 Punktów Premium. Życzymy zadowolenia z wymiany punktów :)