Utrzymanie DNS

Posiadasz już zarejestrowaną domenę? Szukasz dla niej bezpiecznego, stabilnego miejsca w Internecie? Skorzystaj z naszej oferty. Przenieś swoją domenę na nasze serwery DNS, które cechują się stabilnością, bezpieczeństwem i pełną ochroną. Po tej "przeprowadzce" Twój serwer wirtualny nabierze więcej życia. Będzie dostępny szybciej i nieprzerwanie - 24 godziny na dobę 365 dni w roku. Bez awarii. Przekonaj się.

Serwer podstawowy (Primary DNS) + Serwer zapasowy (Secondary DNS) - to główny i zapasowy serwer odpowiedzialny za utrzymanie domeny i zarządzanie w niej nazwami. Zawierają one podstawowe informacje o konkretnej domenie.


Serwer zapasowy (Secondary DNS) - pobiera dane z serwera podstawowego i sprawdza czy posiadana przez niego kopia danych domeny jest aktualna. Zadaniem zapasowego serwera jest przyśpieszanie odpowiedzi na zapytania oraz zapewnienie nieprzerwanej pracy systemu DNS. Dzięki naszemu doświadczeniu w rejestracji domen i możliwościom technicznym, możemy świadczyć usługi DNS dla nazw w domenach od ".ac" do ".zw".