Ktoś wyprzedził Cię
w rejestracji domeny?
Nic straconego.
Załóż „Opcję” i przejmij adres.
zobacz »
Poczekaj!
Już za chwilę zobaczysz wyniki wyszukiwania…
Przepisz kod
uwaga! W ciągu jednego dnia możesz sprawdzić nie więcej niż 20 domen

Czym jest wyszukiwarka whois?

Poprzez prosty formularz możesz sprawdzić kto jest właścicielem wybranej domeny. Wpisz nazwę domeny, która Cię interesuje a otrzymasz od pełne informacje na jej temat. Dowiesz się kto jest właścicielem domeny, sprawdzisz czy jest na nią założona opcja na domenę oraz dowiesz się jaka jest data końcowa okresu rozliczeniowego. Dziennie możesz sprawdzić maksymalnie do 20 domen.

W czym pomogą Ci zdobyte dane?

1

Nie jesteś właścicielem
domeny

Jeśli sprawdzona domena nie jest Twoja to na pewno zainteresuje Cię możliwość jej pozyskania. Skorzystaj z poniższych opcji, które Ci w tym pomogą.

Opcja na domenę

Wykupując opcję otrzymasz pierwszeństwo do kupna domeny, która jest obecnie zarejestrowana, w przypadku gdy się zwolni z powodu nieopłacenia rachunku lub rezygnacji przez dotychczasowego właściciela.

Wycena domeny

Sprawdź ile domena jest naprawdę warta i czy warto poświęcać czas na jej zdobycie. Zamawiając wycenę domeny otrzymasz od nas pełną informacje o jej wartości finansowej i marketingowej.

Pośrednictwo
w zakupie domeny

Jesteś zainteresowany odkupieniem od obecnego właściciela domeny, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Zleć nam wykonanie tego za Ciebie. Odkupimy domenę w Twoim imieniu.

2

Jesteś właścicielem
domeny

Jeśli jesteś właścicielem domeny to pomyśl o chronieniu przed innymi. Skorzystaj z poniższych opcji, które Ci w tym pomogą.

Ochrona prywatności

Jeśli nie chcesz, aby Twoje dane były widoczne w bazie WHOIS dla każdego skorzystaj z ochrony prywatności i zastąp Twoje dane ogólnymi. Zadbaj o swoją prywatność i nie udostępniaj swoich prywatnych kontaktów w ogólnodostępnej bazie.

Znak towarowy

Chcesz podnieść wartość swojej domeny i ochronić ją przed nieuczciwą konkurencją? Zabezpiecz ją znakiem towarowym i miej pewność, że nikt nie zacznie wykorzystywać Twojej nazwy na własne potrzeby. Znak towarowy podniesie dodatkowo wartość Twojego przedsięwzięcia.

Formularz kontaktowy

Trwa wysyłanie wiadomości, proszę czekać...
{{ label }}
  • {{ category.label }}