Ktoś wyprzedził Cię
w rejestracji domeny?
Nic straconego.
Załóż „Opcję” i przejmij adres.
zobacz »
Poczekaj!
Już za chwilę zobaczysz wyniki wyszukiwania…

Serwer www to produkt drugi po domenie niezbędny, aby uruchomić własną stronę internetową. Jest on wirtualną przestrzenią dla Twojej firmy w sieci.

Do wyboru dostajesz 3 opcje hostingu:
 MyHostSuperHost oraz PowerHost. Wybierz najlepszy dla siebie biorąc pod uwagę cenę, liczbę kont e-mail i powierzchnię dyskową.

Decydując się na Hosting WWW zapewniasz swojej stronie ciągłe działanie, a jednocześnie tniesz koszty marketingowe – na domenę, antywirusa i narzędzia SEO.

 

Bonusy w pakiecie:

Specyfikacja serwerów
Regulamin promocji

zł/mscnetto

oszczędzasz
zł/netto


G Data Antivirus
Kod rabatowy 50% FOKUS
Kod rabatowy Webpozycja.pl
Transfer bez limitu
Autoinstalator:

* Kod rabatowy uprawnia do zamówienia certyfikatu SuperFast SSL (w przypadku zamówienia hostingu MyHost lub SuperHost) lub SuperFast Multidomain SSL (w przypadku zamówienia hostingu PowerHost) w obniżonej cenie (rabat 98,95 zł dla certyfikatu SuperFast SSL lub 498,95 zł dla certyfikatu SuperFast Multidomain SSL) na okres 1, 2 lub 3 lat.

ZOBACZ, CO MYŚLĄ NASI KLIENCI:

Z Domeny.pl współpracujemy od 2000 roku. W tym czasie zarejestrowaliśmy ponad 50 domen. Od samego początku korzystamy też z usługi hostingu. 17 lat współpracy jest chyba najlepszą rekomendacją, dlatego z czystym sumieniem polecam Domeny.pl. Sprawna i profesjonalna obsługa, bezpieczeństwo i indywidualne podejście – partner dla wymagających.

Michał Gierczak

gastopgroup.com

Polecam usługi firmy Domeny.pl. Korzystamy z serwera dla strony i z certyfikatu SSL już od ponad 2 lat i wszystko jest zawsze ok!

Hanna MBService

mb-service.pl

Korzystam na kilku prywatnych stronach i w stosunku do hostingu na stronie firmowej wczytują się prawie 2xszybciej. Pod koniec abaonamentu przechodzę ze stroną firmową do domeny.pl.

Dechaland

dechaland.pl

PRZY ZAKUPIE NA MINIMUM ROK OTRZYMUJESZ

GDATA ANTIVIRUS

Wraz z serwerem www otrzymasz klucz aktywacyjny, który pozwoli Ci korzystać z antywirusa GData przez cały rok.

DARMOWE DOMENY .PL LUB .EU

Zamawiając serwer wirtualny w Domeny.pl otrzymasz możliwość rejestracji nawet 3 domen z rozszerzeniem .PL lub .EU

CERTYFIKAT SSL OD 1 ZŁ

Kupując certyfikat SuperFast SSL zaoszczędzisz 98,95 zł lub 498,95 zł przy zakupie SuperFast Multidomain SSL.

-50% NARZĘDZIA MARKETINGOWE

Przy zakupie dowolnego serwera wirtualnego na 12 miesięcy zyskasz dostęp do serwisów Webpozycja.pl i FOKUS za połowę ceny.

Webster Kreator

Do czego służy serwer
wirtualny?

Dzięki zainstalowanemu oprogramowaniu odpowiada on za ciągłe wyświetlanie Twojej strony internetowej, obsługę poczty elektronicznej oraz umożliwia Ci zarządzanie domeną. Bez serwera Twoja strona www nie będzie wyświetlać się w Internecie i nie będziesz mieć możliwości przesyłania danych.

Jaki hosting wybrać?

Aby wybrać najlepszą ofertę dla siebie zastanów się do czego dokładnie będzie Ci służył. Jeśli stawiasz niewielki serwis wystarczy Ci podstawowy pakiet. Tani hosting www oczywiście nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Jeśli planujesz zarządzać większym i rozbudowanym serwisem skontaktuj się z nami, a nasz przedstawiciel pomoże dopasować ofertę, która spełni Twoje oczekiwania.Dlaczego warto wybrać płatny hosting stron www?

Ceny hostingu różnią się w zależności od parametrów. Jeśli dopiero rozpoczynasz swoje działania w sieci wystarczy Ci podstawowy serwer wirtualny. Otrzymujesz jakość usługi i gwarancję niezawodności w niskiej cenie. Wybierając darmowy hosting wirtualny jesteś skazany na wyświetlające się reklamy, niski uptime, powolne ładowanie się strony oraz niestety częste awarie. To wszystko może spowodować utratę czytelnika odwiedzającego Twoją witrynę, a co za tym idzie potencjalnego klienta. Jeśli chcesz budować markę w Internecie omijaj hosting darmowy, gdyż taki wybór może ostatecznie przynieść Ci wiele problemów.